MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6812614

nr 681 2614

Byrå

mahogny, 1880-tal, längd: 104, djup: 51, höjd: 92

Kondition: slitage, skador, fanérskador

Utrop:

100 kr

Såld:

650 kr

måndag 14 februari 2011
kl 20:06:08